1 Вересня

Місце проведення заходу:
заклад
Опис:

Ось, нарешті, зустрілися всі малята садочку № 47 «Золота рибка» першого вересня на головному святі осені «Дні знань». Вихователі радо стрічали своїх дітлахів, які, мов пташенята, щебетали та раділи зустрічі з друзями. Усіх стрічав веселий клоун, який не знав про свято. Але наші малята розповіли гостю, що 1 Вересня розпочинається новий навчальний рік і цього дня починаються для всіх заняття і уроки, на яких можна буде дізнатися про усе на світі. Клоуну дуже сподобались веселі ігри, пісні, вірші та танці у яких він брав участь разом з дітлахами, а малята подарували йому дзвінок, який пролунав для всіх вихованців нашого закладу. То ж ми бажаємо всім гарного настрою і натхнення в 2017 – 2018 навчальному році.

/Files/images/1_veresnya/P9016021.JPG