Інформація про заклад

Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 "Золота рибка" Полтавської міської ради Полтавської області заснований у грудні 1966 року.

Дошкільний заклад розташований у історичному місці Полтави - Кобищанах, в оточенні будинків приватного сектору. Тиша, спокій, затишок, екологічно чисте довкілля створюють атмосферу лагідності, любові та захищеності, що так потрібні дітям дошкільного віку. Розташування закладу у фруктовому садку формує активно пізнавальне ставлення до природного оточення. Спостереження, пошуково-дослідницька робота, експериментування спонукають малечу діяти і пізнавати оточуючий світ.

Пріоритетним напрямом роботи дошкільного закладу є Музейна педагогіка. Мета її - прилучення дошкільнят до історії, культури, звичаїв українського народу; активізації пізнавальної діяльності малюків, збагачення емоційно-чуттєвої сфери; виховання любові до рідного краю і розвитку патріотичних почуттів.

Колектив закладу працює в тісній, скоординованій взаємодії педагогічного, медичного, технічного персоналу та батьків вихованців. Кінцевий результат співпраці оцінюється станом здоров'я, рівнем розвитку обізнаності і вихованості дітей.
Проектна потужність закладу: дошкільний навчальний заклад розрахований на 240 місць, в тому числі для дітей віком від двох до трьох років – 50 місць. Працює 12 груп, де на 01.01.2018 року виховується 291 дитини, в тому числі:
  • ·70 дітей раннього віку
  • ·70 дітей молодшого дошкільного віку (4 року життя)
  • ·75 дітей середнього дошкільного віку (5 рік життя)
  • ·76 дітей старшого дошкільного віку (6 рік життя)
Режим роботи: режим роботи дошкільного навчального закладу – 5-и денний, з 10,5 годинним режимом перебування дітей – 11 груп, з 12 годинним режимом перебування дітей – 1 група.
Мовний режим– україномовний.
Чисельність працівників дошкільного навчального закладу – 54 особи.
Педагогічний колектив складається з 23 осіб, в тому числі:
  • ·завідувач
  • ·вихователь – методист
  • ·практичний психолог
  • ·1 керівника музичного
  • ·19 вихователів
Освітній рівень педагогів:
  • ·повна вищафахова освіта – 19 осіб
  • ·неповна вища освіта за фахом – 4 особи
Кваліфікаційний рівень педагогів:
  • ·вища категорія – 8 осіб
  • ·І категорія –1 особа
  • ·ІІ категорія – 2 особи
  • ·Спеціаліст – 10 осіб
  • ·Не атестувались – 2 особи
  • ·Звання «вихователь-методист» - 8 осіб
  • ·Нагороджені Знаком «Відмінник освіти України» - 1 особа
Педагогічні працівники результативно впроваджують новітні педтехнології: "Гуманістична педагогіка В.Сухомлинського", "Навчання дітей ранньому читанню кубиками М.Зайцева", "Виховання та розвито дітей раннього віку засобами народної та авторської казки", "Оздоровлення та виховання дітей кольором", "Розвиток логіко-математичної компетенції ігровою та пошуково-дослідницькою діяльністю". Використовуючи новітні педтехнології педагоги забезпечують якісну освіту кожній дитині, збагачуючь її нахили, здібності, уміння і навички.
Дошкільний заклад у 2012 році на IV Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій отримав сертифікат та диплом за перемогу в номінації "Інновації в організації навчально-виховного процесу в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах" за темою "Музейна педагогіка у розвитку та вихованні дошкільнят-полтавців".
Колектив дошкільного закладу разом із дітьми і батьками беруть участь у різноманітних міських конкурсах, фестивалях, акціях, що сприяє розвитку дитячої творчості та активній позиції батьків.
Працівники ДНЗ створюють емоційно-позитивне благополуччя, психологічний комфорт, затишну атмосферу життєдіяльності, сприяє становленю здорової, всебічнорозвиненої особистості.

Ми любимо своїх вихованців і намагаємось зробити все, щоб дитячий садочок був для них рідною домівкою зараз і доброю згадкою в майбутньому.