Група "Веселка" /Files/images/veselka/divcha_veselka.jpg

Осетрова Тетяна Іванівна
Тягло Наталія Борисівна

Помічник вихователя:Бідна Яна Анатоліївна

Вся робота в групі будується на спільності, співбутті дитини та дорослого. Педагоги забезпечують розвиток здібностей дітей через створення доброзичливої атмосфери з використанням ігрових осередків і життєвого простору дитини .

/Files/images/veselka/зображення_viber_2022-01-28_09-01-45-295.jpg

У дошкільному віці дитина засвоює основи знань про навколишній світ, взаємини людей, про зовнішні якості, внутрішні, суттєві зв'язки предметів. Логіко-математичні уміння забезпечують дитині повноцінну життєдіяльність. У повсякденному житті – під час ігор, спостережень, спілкування з природою, малюванні та інших видах діяльності - діти виконують безліч математичних та логічних операцій.

/Files/images/veselka/зображення_viber_2021-12-24_17-41-38-348.jpg

/Files/images/veselka/зображення_viber_2021-12-24_17-42-45-418.jpg

Вихователі групи поглиблено займаються проблемою використання інноваційних технологій в роботі з логіко – математичного розвитку малюків.
Дошкільнята із задоволенням виконують завдання з використанням блоків Д'єнеша, паличок Кюїзенера, розвиваючих ігор Нікітіних.

Протягом кількох років у групі працює гурток "Розумна шашка". Шашки допомагають виховувати в дітях дисциплінованість , посидючість , вміння концентрувати увагу, логічне мислення.Шашкова боротьба –це змагання в витримці, логічності мислення. Навчитись добре грати в шашки – далеко нелегка справа, тому що ця гра вміщує в собі труднощі, тонкощі і глибину мислення.

/Files/images/veselka/index.jpg