Ходить осінь по садках,ходить усміхається. Ніби в казці швидко так кольори міняються!

З 02.11.18 по 09.11.18 традиційно в цю пору року відбулося цікаве, творче та веселе дитяче «Свято осені». Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі дітки із задоволенням співали пісні, танцювали, декламували вірші, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Дітки, які були ошатно вдягнені у вишиванки та віночки із квітів, костюми осінніх явищ природи (сонечко, хмаринка, краплинки), овочів, фруктів, грибочків, Ведмедика, Білочки та Їжачка, порадували присутніх піснями «Осінь до нас прийшла», «Пожовтів зелений сад», «Дощик накрапає» тощо.

Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для глядачів.

По завершенню свята і діти, і присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята.

/Files/images/svyato_osen_18/PB090787.JPG /Files/images/svyato_osen_18/PB060534.JPG/Files/images/svyato_osen_18/PB070630.JPG/Files/images/svyato_osen_18/PB080713.JPG